امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت پخش سیلاب

دانلود پاورپوینت پخش سیلابدسته: محیط زیست
بازدید: 24 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 4870 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 36

بهره برداری های غیر اصولی و بی رویه از منابع محدود طی سالیان متمادی سیر قهقرایی منابع طبیعی را موجب شده است به گونه ای که وقوع سیلاب های سهمگین و افزایش چشمگیر فرسایش خاک از عواقب اولیه آن است •سیلاب بعنوان یک پدیده معمولا مخرب کشور و به خصوص مناطق خشک و نیمه خشک را تهدید می کند این سیلابها اغلب از دسترس خارج می شود و حتی در مواردی خسارات جانی و

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

مقدمه

بهره برداری های غیر اصولی و بی رویه از منابع محدود طی سالیان متمادی  سیر قهقرایی منابع طبیعی را موجب شده است به گونه ای که وقوع سیلاب های سهمگین و افزایش چشمگیر فرسایش خاک از عواقب اولیه آن است.

سیلاب بعنوان یک پدیده معمولا مخرب, کشور و به خصوص مناطق خشک و نیمه خشک را تهدید می کند. این سیلابها اغلب از دسترس خارج می شود و حتی در مواردی خسارات جانی و مالی وارد می سازد.
روشهای اصلی مهار سیلاب از زمانهای دور بكار گرفته می شوند. اینها شامل احیای جنگلها, احداث سیل بندها, سدها, مخازن و كانالهای سیلاب بُر وهمچنین پخش آب می باشد.
تعریف پخش سیلاب
پخش سیلاب-روشی به منظور گسترش آب در سطح زمین جهت کمک به افزایش رویش گیاهان طبیعی یا ذخیره آب در زمین, که می تواند مجددا از طریق حفر چاه یا قنوات در اختیار کشاورزی قرار گیرد و یا روشی بر مبنای وارد کردن آب به داخل یک سازند نفوذ پذیر.(فرهنگ آبخیزداری,1372)
پاورپوینت 36 اسلاید

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : پخش سیلاب , سیلاب پدیده مخرب , احداث سیل بندها , سدها , کانالهای سیلاب

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر